forfait img big frein
Başlangıç fiyatı: 469 TL(1) FREN PAKETİ VİDEOSUNU İZLEYİN Koşulları görüntüleyin
  • 4 adetlik ön fren balata takımı
  • Ekipmanın montaj işçiliği
  • Servis raporu dâhil Peugeot görsel kontrolleri*
* Araç ekipmanına göre değişiklik gösteren görsel kontroller dâhil olmakla birlikte, araç muayenesinin yerini alamaz ve aracın kontrol edildiği tarihteki gözle görülmeyen arızaları öngöremez. Fiyatlar gerekli görüldüğü takdirde Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş tarafından değiştirilebilir.

Bilmenizde fayda var…

forfait picto asavoir

Fren sisteminiz, aracınızın birincil güvenlik sistemidir.
Devamlı olarak kullanılan fren balataları, diskleri ve hidrolik parçalar zamanla aşınır: frenlerinizin düzenli olarak kontrol edilmesi hayati önem taşır, vakit kaybetmeyin!

Güvenliğinizi garanti altına almak için yedek parçalarınızın kalitesine özen göstermelisiniz. Aracınız için özel olarak tasarlanmış Orijinal Peugeot Donanım Parçalarını tercih edin.

Orijinal Peugeot Yedek Parçaları

forfait picto pieces

Taklitlerinden sakının! Orijinal Peugeot Yedek Parçalarını tercih etmeyi unutmayın: bu parçalar, aracınızın emniyetli ve güvenilir olmasını garantileyen en sıkı testlerden geçmektedir.

Taahhütlerimiz: uzmanlık ve şeffaflık

forfait picto controle

KALİTE VE GÜVENLİK KONTROLÜ

Aracınız her kontrol edildiğinde, size kontrol edilen* noktaların ve tavsiye edilen onarımların detaylı bir servis raporunu sunuyoruz.

forfait picto depenses

GEREKSİZ HARCAMA YOK

Teknisyenlerimiz sadece gerekli parçaları değiştirir ve her onarım hakkında açıklamada bulunur.

forfait picto tarifs

HER ŞEY DAHİL TARİFE

Verilen fiyat teklifindeki ile bire bir aynı olan paketlerimiz, parçaları, işçiliği ve tüm parçalarda garanti koşulları ile ilgili yasal mevzuatı kapsar.

* Görsel kontroller, araç muayenesinin yerini alamaz ve aracın kontrol edildiği tarihteki gözle görülmeyen arızaları öngöremez. Kontrol listesini Peugeot onaylı hizmet merkezinden edinebilirsiniz.


Peugeot tavsiye eder : Total